CarpOnline.ro

Forum - Revista online de pescuit la crap
Acum este Dum Apr 28, 2024 10:44 am

Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 4 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: solar globetrotter
MesajScris: Lun Ian 27, 2014 2:40 pm 
Neconectat

Membru din: Lun Ian 27, 2014 11:15 am
Mesaje: 3
Salut. as dori un sfat cu privire la un rod pod poate cunoaste cineva mai bine. Este vorba de solar globetrotter . Am gasit la cineva cu doi tripozi (furcile de pe capete) si 4 posturi. Merita investitia ? Tipul cere 1300 lei, doua rate.
Nu fac referire doar la pret ci si la performanta. Vreau un rod pod rezistent, durabil....nu vreau sa pice dupa doi ani la inbinari, piese din plastic, suruburi etc. Ma gandeam si la sky pod da mi se pare sub globetrotter la punctele mentionate.
Rog cei care cunosc marca si modelul sa ma ajute.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: solar globetrotter
MesajScris: Lun Ian 27, 2014 4:26 pm 
Neconectat

Membru din: Mar Oct 22, 2013 3:27 pm
Mesaje: 268
Localitate: Tg Mures
Salut.
Am avut globtrotter dar numai cu o singura furca. Daca e in stare foarte buna nu faci o investitie proasta. Fiind inox nu are ce sa cedeze la el. Daca e in stare IMPECABILA, are 2 furci( mici sau mari?) , 1000-1100 ar fi un pret ok. Nu e atat de versatil ca worldwide dar iti poti face treaba bine cu el. Eu l am dat pt ca avea numai o furca si am gadit wordwide la un pret bun.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: solar globetrotter
MesajScris: Lun Ian 27, 2014 5:25 pm 
Neconectat

Membru din: Lun Ian 27, 2014 11:15 am
Mesaje: 3
gimi_mures scrie:
Salut.
Am avut globtrotter dar numai cu o singura furca. Daca e in stare foarte buna nu faci o investitie proasta. Fiind inox nu are ce sa cedeze la el. Daca e in stare IMPECABILA, are 2 furci( mici sau mari?) , 1000-1100 ar fi un pret ok. Nu e atat de versatil ca worldwide dar iti poti face treaba bine cu el. Eu l am dat pt ca avea numai o furca si am gadit wordwide la un pret bun.

multumesc
are doua furci mari si e destul de ingrijit.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: solar globetrotter
MesajScris: Lun Ian 27, 2014 7:05 pm 
Neconectat

Membru din: Mar Oct 22, 2013 3:27 pm
Mesaje: 268
Localitate: Tg Mures
Daca tin bine minte furcile mici mi se pareau mai ok, dar e bine ca are doua furci, cu una e destul de instabil.


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 4 mesaje ] 

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 131 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la: