CarpOnline.ro

Forum - Revista online de pescuit la crap
Acum este Joi Apr 25, 2024 1:22 pm

Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 15 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Horgesti in 2015
MesajScris: Joi Iun 04, 2015 3:26 pm 
Neconectat

Membru din: Dum Ian 05, 2014 12:54 am
Mesaje: 188
Localitate: Buzau
Multumesc de sfaturi, am rugat pe cineva in tara sa dea un telefon, o sa postez cand imi transmite pt toti :)

Da stiu ca se planteaza des, oricum ma voi duce cu partener si cu rezerva consistenta de nada.

De imprumutat din pacate in Buzau nu am pe nimeni, am inceput singur sa-mi iau echipamentul de plantat, abia mi-am luat sonarul acum, barca mai asteapta din pacate.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Horgesti in 2015
MesajScris: Joi Iun 04, 2015 5:11 pm 
Neconectat

Membru din: Sâm Sep 21, 2013 6:38 pm
Mesaje: 60
Iti spun ca sa stii dinainte, de cateva saptamani mananca foarte mult tenul...fara oprire si la orice momeala, de orice marime.
Asa ca nu ar fi rau sa ai ceva seminte, poate reusesti sa l muti de pe patul de bile...
La plantat cu atat de mult ten, o sa faci mult sport


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Horgesti in 2015
MesajScris: Joi Iun 04, 2015 5:38 pm 
Neconectat

Membru din: Dum Ian 05, 2014 12:54 am
Mesaje: 188
Localitate: Buzau
Multumesc de sfat, ma gandeam la solutia asta (oricum am si ceva bile mari zona 24-26mm ramase de anul trecut care ar trb sa treaca un pic mai bine prin ciortan).

Partida inca nu e programata, astept sa adun informatii (e prima data cand merg aici). Cineva din Buzau mi-a transmis ca n-ar mai fi totusi pestele din anii trecuti, dar nu sunt inca total convins de informatie.

Nu ma deranjeaza putin antrenament, abia reusesc sa ma antrenez cu barca putin pt Varlaam.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Horgesti in 2015
MesajScris: Vin Iun 05, 2015 1:06 pm 
Neconectat

Membru din: Dum Ian 05, 2014 12:54 am
Mesaje: 188
Localitate: Buzau
De pe balta mi s-a transmis ca barca se ofera gratuit celor care vor sa planteze.

Ceva informatii recente cu capturi notabile nu mi-au dat, asa ca intreb aici daca stie cineva.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Horgesti in 2015
MesajScris: Joi Iun 18, 2015 1:38 pm 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: Lun Feb 11, 2013 3:02 pm
Mesaje: 6007
Marius Chiper, administratorul lacului, mi-a trimis cateva informatii despre noutatile de la Horgesti din sezonul de primavara.

Au fost facute doua standuri noi si o cabana in coada lacului, pe zona cu apa mai mica. Au fost introduse in lac exemplare de peste 10kg aduse de la ferma piscicola Motoseni. Am primit si o serie de poze cu exemplare de peste 15kg, cum e cea de mai jos, inregistrata de Dan Pacuraru.

Marius e membru pe forum (vedeti mai sus) si poate da mai multe detalii celor interesati.


Fişiere ataşate:
Dan Pacuraru_Horgesti.jpg
Dan Pacuraru_Horgesti.jpg [ 122.24 KiB | Vizualizat de 4343 ori ]

_________________
http://carponline.ro
Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 15 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 25 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la: