CarpOnline.ro

Forum - Revista online de pescuit la crap
Acum este Vin Mar 29, 2024 8:54 am

Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 11 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Lacul Nagykallo/Ungaria
MesajScris: Joi Dec 24, 2015 10:41 pm 
Neconectat

Membru din: Mie Feb 19, 2014 8:59 am
Mesaje: 97
simi scrie:
Din pacate doar 6 nopiti si o sa rezervam standul 6. Locurile pe care le balizam o sa le alegem din barca, dupa care o sa folosim mai mult navomodelul ca sa nu agitam prea mult apa. O sa folosim ca nada bile fishmeal condimentate + porumb si seminte (pe care le cumparam de la administratia lacului).
Ionut ai idee ce adancimi se gasesc pe standul 6 ?

Depinde de ce seceta a fost inainte anul acesta in august au mai sapat o fantana pe 0 care o sa functioneze nonstop si cae o sa ridice putin nivelul eu zic ca in jur de 2m o sa fie apa pe 6.
Ca si recomandari nu folositi multa nada si cautati sa fie substratul tare.
Nu iti fie frica de folosirea barcii in ultimele 2 partide aveam trasatura dimineata si mergeam si plantam cu barca si pestii sareau pe langa mine, dupa plantare la 30minute aveam trasatura deci eu nu cred ca se sperie de barci mai ales ca se circula pe acolo ca si pe autostrada.


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 11 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 19 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la: