CarpOnline.ro

Forum - Revista online de pescuit la crap
Acum este Joi Mar 28, 2024 11:31 pm

Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 42 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5
Autor Mesaj
MesajScris: Lun Mai 09, 2022 6:00 pm 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Mar Iun 11, 2013 1:48 pm
Mesaje: 561
Localitate: Timisoara
Faina miscare, bravo baieti!
Superbi pestii.

_________________
slowly we rot....by Obituary


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Lun Mai 09, 2022 9:23 pm 
Neconectat

Membru din: Vin Noi 29, 2013 2:53 pm
Mesaje: 21
Salutare
După cum a relatat Victor în articolul de mai sus,am luat parte la desfășurarea unei partide de pescuit de o săptămână, alături de prietenii mei,pe sectorul A al lacului Varlaam. Sincer , cu o noapte înainte de a merge la pescuit nu am dormit , ba chiar am plecat de acasă "cu noaptea în cap"cu toate ca aveam sa petrec o saptamana pe lac.Inca de la începutul partidei pestii au avut un răspuns bun ,dovada fiind albumul de fotografii publicat de Victor
Pe langa capturile mari cu care ne-a obisnuit lacul Varlaam, am rămas plăcut impresionat de evoluția peștilor introduși de 1an 2 ani in lac unii dintre ei depășind 10,11 kg . Lăsând capturile deoparte m-am simțit foarte bine alături de Victor, Mircea, Sami,Mugur și Alex .
Cu siguranță vom mai repeta aceasta experienta
Totul a fost la superlativ , partida de pescuit, lacul cu frumusețea lui, administrația ( mulțumim lui Madalin și Brad ).
Mulțumim Victor pentru fotografii
Fir intins și sa ne vedem sănătoși pe balta
Daniel Frumosu


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 42 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 15 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la: