CarpOnline.ro

Forum - Revista online de pescuit la crap
Acum este Sâm Apr 20, 2024 1:20 pm

Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 21 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Bazinul 8, Periprava
MesajScris: Lun Iul 14, 2014 7:37 pm 
Neconectat

Membru din: Dum Mai 05, 2013 3:42 pm
Mesaje: 11
REMETTER Sylvain scrie:
Bravo Razvan, este Haplea cu siguranta! Imi pare rau ca nu am fost acolo dar a intervenit accidentul cu copilul si am fost nevoit sa plec cu el la spital. Alex, patronul de la balta Vlahi,l-a prins la inceputul lunii mai si avea peste 23 kg, deci probabil nu depusese icrele. Cred ca i-a trimis si poze domnului Pavlovici. Oricum nu cred ca mai creste prea mult deoarece acest peste are o malformatie si de 3 ani oscileaza intre 20,5 si 24kg. Cand l-am prins prima data, in 2011, avea 24kg in comparatie cu alti pesti sanatosi care aveau 9-10kg si acum au intre 13 si 15kg.
Inca o data FELICITARI, ai intrat in lista VIP Haplea ( normal il cheama Fanfan).

Fire-ntinse in continuare!

Cu respect,

Sylvain Remetter



Va multumesc frumos si cu prima ocazie cand revin sper sa ma intalnesc si ceilalti crapi "mai bine imbracati" ai bazinului si eventual cu una din stiucile de 1 m :D :D :D


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 21 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la: