CarpOnline.ro

Forum - Revista online de pescuit la crap
Acum este Joi Mar 28, 2024 12:44 pm

Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 36 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4
Autor Mesaj
MesajScris: Joi Dec 01, 2016 9:46 pm 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Vin Mai 10, 2013 7:40 pm
Mesaje: 497
Localitate: Bucuresti
Adrian Botin scrie:
omul pe care il cunosc, si langa care am fost alaturi mereu, a pastrat aici pe forum o serie de postari jignitoare la adresa echipei din care fac parte. Asa am zis si eu, daca Vlad, un om care ma cunoaste, a ales sa pastreze acele jigniri si astazi pe forum, nu stiu ce ar mai fi de spus.


Vlad Pavlovici scrie:
vorbim despre o postare care il viza pe Lucian


Vlad, permite-mi sa cred ca nu sunt o cantitate neglijabila pentru tine sau pentru Carponline. Sunt un membru pe acest forum care cred eu ca are drepturi egale cu oricare alt membru.
Daca acea postare mi se adresa mie, tot un lucru grav este. Este forumul tau pe care tu il administrezi si esti direct responsabil pentru ceea ce se scrie aici.
Poate a fost o exprimare nereusita din partea ta, dar modul in care ai expus-o fix asta transmite - cantitate neglijabila.

Vlad Pavlovici scrie:
ieri l-am rugat pe Madalin sa-ti dea un telefon si sa te intrebe daca nu vrei nicio rezervare pentru anul viitor


Deci exista un dublu filtru al rezervarilor ?

Madalin Barnea scrie:
au auzit JIGNIRI DIRECTE la adresa lui Vlad, venite din partea colegilor tai de echipa


Atata timp cat am fost prezenti la masa, eu si Adi, nu s-a auzit vreo injuratura. Dar daca ulterior s-a intamplat asa ceva, este un lucru urat pentru care eu imi cer scuze in numele celui care a rostit acele cuvinte. Chiar daca sunt anumite neintelegeri, Vlad nu merita sa fie jignit.

Madalin Barnea scrie:
care erau in stare avansata de ebrietate


Cred ca aceste detalii nu ajuta pe nimeni. Acele persoane nu sunt nici primele si nici ultimele care au baut sau vor bea la Varlaam.

Vlad Pavlovici scrie:
Colegii tai de echipa au avut anul asta toate standurile bune de pe lac


Din acest punct de vedere nu pot reprosa nimic. In proportie de 90%, toate standurile solicitate de catre mine au fost disponibile iar pt asta multumesc administratiei.

_________________
http://www.selectbaits.com Premium Quality Carp Food


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Joi Dec 01, 2016 10:36 pm 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: Lun Feb 11, 2013 3:02 pm
Mesaje: 6006
lucian_man scrie:
Deci exista un dublu filtru al rezervarilor ?

M-ai prins! O dovada mai clara de favoritism nici ca se putea gasi.

Da, am un parti-pris pentru Adi Botin, care e un om la care tin mult si cu care sper ca am lamurit lucrurile.

Cu asta, discutia pentru mine e incheiata.

_________________
http://carponline.ro


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Joi Dec 01, 2016 10:37 pm 
Neconectat

Membru din: Mie Iul 10, 2013 1:55 pm
Mesaje: 222
Localitate: Bucuresti
Mama ce frig e afara. Am iesit sa iau putin aer. Am simtit ca aceste discutii in contradictoriu ma seaca de energie si ma indispun. Am vorbit si cu Madalin si cu Vlad. Eu am inteles pozitia lor, sper ca si ei pe a mea. Eu am sa ies o vreme din peisaj si sper sa ne revedem mai in colo si pe forum si pe balta cu ce putem da mai bun pentru a aduce plus valoare fenomenului.
Adi


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Lun Dec 05, 2016 10:36 am 
Neconectat

Membru din: Joi Ian 02, 2014 2:50 am
Mesaje: 254
Deci pana la urma vom fi contactati \ sunati in urmatoarele saptamani? Am ramas un pic confuz daca mai trebuie sa asteptam sau s-a incheiat perioada de rezervari.

Eu cand am trimis mailul din pacate nu am pus si numarul de telefon.


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Lun Dec 05, 2016 10:42 am 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: Lun Feb 11, 2013 3:02 pm
Mesaje: 6006
Serban, da-i un telefon lui Madalin daca nu are numarul tau de contact.

Cu ocazia asta, afli si care e situatia rezervarilor. Madalin era "pe telefoane" zilele astea.

_________________
http://carponline.ro


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Lun Dec 05, 2016 12:27 pm 
Neconectat

Membru din: Joi Ian 02, 2014 2:50 am
Mesaje: 254
Vlad Pavlovici scrie:
Serban, da-i un telefon lui Madalin daca nu are numarul tau de contact.

Cu ocazia asta, afli si care e situatia rezervarilor. Madalin era "pe telefoane" zilele astea.



Salut, multumesc pentru sfat.

O sa il sun acum. Incercam sa evit asta tocmai pentru ca ma gandeam ca toata lumea il streseaza acum si nu vroiam sa mai fiu si eu un stres in plus.


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 36 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 19 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la: